WWW.PIRSLYS.LT

Privatumo politika
Privatumo politika apibrėžiama, kaip Pažinčių svetainė - Pirslys.lt - pažintys renka, naudoja, tvarko ir atskleidžia, surinktas iš vartotojų (toliau "vartotojo") interneto svetainėje https://www.pirslys.lt/ (toliau "Svetainės informacija "). Ši privatumo politika taikoma visoje pažinčių svetainėje pirslys.lt ir visose produktose ir paslaugose, siūlomose subjekto Pažinčių svetainė - Pirslys.lt - pažintys.
Informacija apie asmens tapatybę ,
Mes galime rinkti informaciją apie vartotojo asmens identifikavimą, pavyzdžiui, kai vartotojas apsilanko mūsų pažinčių svetainėje, registruojasi pažinčių svetainėje, užsiprenumeruoja naujienas, atlieka kitus veiksmus, kai jis naudojasi paslaugomis, funkcijomis ir ištekliais, kurias mes siūlome šioje pažinčių svetainėje. Vartotojai gali apsilankyti mūsų svetainę anonimiškai. Mes renkame informaciją apie vartotojo asmens duomenis tik tada, jei vartotojai savanoriškai pateikia mums šią informaciją. Vartotojai visada gali atsisakyti teikti informaciją apie savo asmens identifikavimo duomenis, nors kai kuriais atvejais, tai gali užkirsti kelią naudotis pažinčių svetaine.
Duomenis ne apie asmens identifikavimo informaciją "
Mes galime rinkti ne asmeninę identifikavimo informaciją apie vartotojus, kai jie naudojasi mūsų pažinčių svetaine. Informacija apie neasmeninį identifikavimą, gali būti naršyklės pavadinimas, duomenys apie kompiuterį ir techninę informaciją, kuria vartotojas naudojasi mūsų svetainėje, pavyzdžiui, operacinė sistema, interneto paslaugų teikėjų ir kitą panašią informaciją.
Slapukų politika Kas yra slapukai? Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilų prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami siekiant užtikrinti interneto svetainių veikimą, padaryti jį efektyvesnį arba svetainės savininkams suteikti informacijos. Kaip pirslys.lt naudojame slapukus? www.pirslys.lt svetainėje gali būti naudojami trijų rūšių slapukai: Jūs galite nustatyti savo naršyklę nepriimti slapukų. Sesijos slapukai: tai laikini slapukai, kurie būna jūsų naršyklės slapukų faile iki naršyklės sesijos pabaigos. Šie slapukai privalomi šios svetainės kai kurioms taikomosioms programoms ar funkcijoms tam, kad jos galėtų tinkamai veikti. Ilgalaikiai slapukai: mes galime naudoti ilgalaikius slapukus, siekdami pagerinti naudotojų patirtį (pvz., siūlydami optimizuotą naršymą). Šie slapukai išlieka jūsų naršyklės slapukų faile ilgesnį laiką. Šis laikas priklauso nuo jūsų pasirinktų interneto naršyklės nuostatų. Ilgalaikiai slapukai leidžia perduoti informaciją svetainės serveriui kiekvieną kartą kai kas nors apsilanko svetainėje. Ilgalaikiai slapukai taip pat vadinami sekimo slapukais. Analitiniai slapukai: šie slapukai naudojami analizės tikslais. Jie leidžia rinkti duomenis, susijusius su tuo, kaip naudojatės svetaine, įskaitant turinį, kurį pasirenkate naršydami svetainę. Ieškok.lt svetainėje šie slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą ir sužinoti, kas domina svetainės naudotojus. Kaip valdyti slapukus Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus – daugiau informacijos rasite interneto svetainėje AllAboutCookies.org. Jūs galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite neleisti, kad jie būtų įrašomi. Slapukų valdymas jūsų naršyklėje Daugumoje naršyklių galima: patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus. blokuoti trečiųjų šalių slapukus. blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių. blokuoti visų slapukų siuntimą. uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus. Jei nusprendėte ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos jų pagalba nustatytos parinktys. Be to, užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų svetaine.
 • - Pažinčių svetainėgali periodiškai siųsti laiškus ,
  Mes galime naudoti elektroninio pašto adresus, siekiant patenkinti poreikius, klausimus ir / arba kitas vartotojų užklausas. Jei vartotojas nusprendžia prenumeruoti naujienas, jis gali gauti elektroninius laiškus su naujienomis, patobulinimus, informaciją susijusių su produktais ar paslaugomis ir pan. Vartotojas gali bet kada atsisakyti prenumeratų ir mūsų pranešimų. Kaip mes saugome jūsų informaciją ,
  Mes naudojame gerai žinomas praktikas duomenų rinkimo, saugojimo ir perdirbimo, taip pat saugumo priemones nuo nesankcionuoto priėjimo, pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo jūsų asmeninės informacijos. Bet mes negarantuojame, kad Jūsų asmeniniai duomenys gali būti pavogti trečiūjų asmenų.

  Jūsų asmeninės informacijos atskleidimas ,
  Mes neparduodame ir neteikiame asmeninės vartotojų identifikavimo informacijos apie mūsų narius trečiosioms šalims. Mes galime dalintis apibendrintą demografinę informaciją, kuri nėra susijusi su konkrečia asmenine informacija. Jūsų asmeninė informacija gali būti perduota tik pareigūnams, esant teisėtiems jų reikalavimams.
  Pasikeitimai apie mūsų privatumo politiką ,
  Pažinčių svetainė pirslys.lt turi teisę atnaujinti šią privatumo politiką bet kuriuo metu. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad jūsų pareiga periodiškai tikrinti privatumo politiką ir žinoti apie pakeitimus.
  Jūsų sutikimas su sąlygomis ,
  Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, Jūs reiškiate savo sutikimą su sąlygomis . Jei nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti mūsų pažinčių svetainę. Jei ir toliau naudositės šia svetaine tai bus laikoma, kad sutinkate su sąlygomis